Tüm dünya da sadece 250 adet varolan, piyasadaki kulaklıklardan bir çok özelliği ile ayrılan Sennheiser Orpheus marka kulaklıkların şimdilik en farklı yanı 160.000 liralık fiyatı! Sennheiser Orpheus marka kulaklıkların özelliklerinin yanı sıra sadece 250 kişinin sahip olabileceği de bekleyenlerini de daha da sabırsızlaştırıyor.

Günlük hayatımız da yaşadığımız günden bu zamana kadar belki yüzlerce kulaklık alıp kaybetmişizdir. Ama bu kulaklık unutabilecek yada kayıp edebilecek cinsten bir kulaklık değil neredeyse bir ev fiyatı! Sennheiser Orpheus marka kulaklıkların fiyatının yanı sıra el yapımı malzemelerin kullanıldığı ve kendi özel amfisi ile geliyor.

600x33855-bin-dolarlik-kulaklik-Sennheiser-Orpheus

amfinin ön kaplamasında İtalya’dan getirilmiş özel bir mermer bulunuyor. Fiyatının pahalı olmasının asıl nedenlerinden biri ise, dijitali analoga çevirmesi. Her kulakta dörder gürültü ve distorşın kesici kanallar mevcut. Kulaklığın sürücüleri tabii ki platin kaplı ve manyetik sürücü yerine ultra ince diyagram üzerine static elektrik sürerek ses üretiyor.

CEVAP VER