Geçtiğimiz haftasonu düzenlenen Counter-Strike:Global Offensive turnuvasında ortam gerildi, kavga çıktı! 2 kişinin kavga etmesindeki etkenlerden en büyüğünün bir bayan olduğu söylendi, devreye emniyet güçleri girdi. Haberin detayları içeriğimizde.

Haftasonu düzenlenen ve Dreamhack Winter‘in ev sahipliğini yaptığı Counter-Strike:Global Offensive turnuvasında kavga çıktı. Turnuvanın kamera arkasında Dota 2’den tanıdığımız Jonathan “Loda” Berg ile eSpor’da yorumcu ve muhabir olarak bildiğimiz Richard Lewis arasında büyük çaplı bir tartışma çıktı. Tartışmanın daha da büyümesi üzerine olay yumruklaşmaya kadar gitti. Daha sonrasında Dreamhack Winter görevlilerinin güçlükle ayırdığı kavga daha sonrasında da bitmek bilmedi! Sürekli sözlü sataşmaların yaşandığı ikili arasında tekrar bir kavga çıktı. Güvenlik güçlerinin de araya girmesiyle birlikte ikili sakinleşti.

csgo-turnuvasi-kavga

Bu kavganın daha öncelerden çıkacağını aslında bir çok kişi biliyordu. Nedeni ise, Richard Lewis ve Jonathan Berg arasında Twitter üzerinden atışmalar ve sözlü sataşmalar sürekli devam ediyordu. İkiliyi kavga edecek kadar sinirlendiren durumların başında ise tabiki bir bayan geliyor. Olaylar yatıştıktan sonra ikili güvenlik güçlerinin de yardımıyla el sıkışıp, öpüşüp barıştı. İki tarafta birbirinden şikayetçi olmadığı için polis de olay yerini terk etti.

>> Forumda yorum yapmak için tıklayınız.

 

 

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER