Playstation Blog üzerinden yapılan duyuru ile Deus Ex: Mankind Divided’ın çıkış tarihi açıklandı. Ayrıca oyunun ön sipariş bonusları da detaylandı. Ayrıntılar haberde.

Daha önce yine illuminati söylentileri ile gündeme gelen Deus Ex serisinin son oyunu Mankind Divided‘ın çıkış tarihi açıklandı.

Deus Ex: Mankind Divided’ın çıkış tarihi açıklandı

Playstation Blog üzerinden yapılan bir açıklama ile Deus Ex: Mankind Divided‘ın 23 Şubat 2016 tarihinde piyasaya çıkacağı duyuruldu. Bunun yanında oyunun ön sipariş bonuslarını içeren bir görsel de yayınlandı.

Köklü bir geçmişe sahip olan Deus Ex serisi, Aksiyon/RPG türünde birçok başarılı oyun çıkardı. Bir dönem sessizliğe bürünen oyun, 2011 yılında Deus Ex: Human Revolution ile geri dönmüş ve oyun genel olarak yüksek puanlar almıştı.

deus-ex

Yeni nesil konsollara geliyor

Oyunculara aksiyon ve gizlilik türünü RPG elementleriyle birleştirerekfuturistik bir temayla sunan Deus Ex serisinin yeni oyunu Mankind Divided, eski nesil konsolları es geçerek sadece PC, Playstation 4 ve Xbox One için piyasaya çıkacak.

Oyunun Playstation sponsorluğunda ön sipariş bonuslarını detaylandıran videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

[symple_youtube id=”8fLO47qs5yw”]

TEILEN
Önceki İçerikMad Max Oyun İncelemesi
Sonraki İçerikBattleCry Trailer 2015
Merhabalar, 23 yaşındayım. Bir Startup projesinde çalışıyorum. Grafik Tasarım mezunuyum, şu anda Medya ve İletişim okumaktayım. Oyunlara ve teknolojiye oldukça ilgiliyim. Bildiğim kadarını sizler ile paylaşmaktan zevk duyacağım :)

CEVAP VER