Daha ilk haftasında serisinin son oyunu olan Halo 5 Guardians, müthiş bir rekor ile 400 milyon $’lık satış rakamına ulaştı. Bu haberimiz de ise Halo 5’in yeni ve son zamanlar da yayınladığı en büyük güncellemeyi paylaşacağız.

Daha önceki güncellemelerine nazaran daha büyük ve daha fazla özellik getiren “Battle of Shadow and Light” adlı güncelleme de sizlere 7 zırh seti, 7 kask, 7 amblem, 3 silah skini, 2 araç boyama ve spartanı özelleştirmek için 1 adet siperlik bulunuyor. Ayrıca arkadaşlarınız ile yaptığınız takım savaşlarında ise yepyeni haritalar sizlere eşlik ediyor. Halo 5’in ilk büyük güncellemesinde, “Battle of Shadow and Light” adlı güncellemenin oyuncularına çok büyük sürprizler yaptığı aşikar.

 

halo-5-2

Birbirinden fazla özelliğin sizinle beraber olacağı bu güncellemeden sonra oyun daha da oynanabilir hale gelecek. Çıktığı ilk günden bu yana tüm dünya da büyük yankı uyandıran Halo 5’in son serisi Guardians ile daha büyük başarılara imza attığı da herkes tarafından biliyor. Ayrıca bir çok kullanıcısı Halo 5 yapımcılarından çıkacak oyunları ise merakla takip ediyor.

halo-5-3

Sizleri Halo 5’in güncelleme ile alakalı olan trainer’ı ile başbaşa bırakıyor, iyi eğlenceler diliyoruz.

dbSXf_WkwN8[symple_youtube id=”dbSXf_WkwN8″]

 

1 YORUM

CEVAP VER