Hearthstone’a gelen son yamadaki dosyalara datamining yapanlar, dosyaların içerisinde yeni ek paketin habercisi olabilecek bazı kart desenlerine rastladı.

Son çıkan Hearthstone yamasının içerisindeki dosyalardan elde edilen bilgilere göre, oyunun yeni yaması Molten Core raid’i hakkında olabilir.

Hearthpwn adlı sitede yayımlanan bilgiye göre, son yamada üç adet yeni kart deseni geliyor. Bu desenlerden birinin adı Molten Core. Dosyalardan elde edilen bilgilere göre, bu kart deseni Blackrock Mountain ek paketini ön sipariş ile alan kişilere verilecek.

Diğer kart desenlerinden birisi ise Ragnaros, ki kendisi Molten Core’un son boss’udur. Ragnaros zaten oyunda bulunan bir Legendary kart olduğu için, yeni gelecek sezonda ödül olarak verileceği düşünüyor bu kart deseninin.

Üçüncü kart deseni ise Golden Celebration. Bu desenin ise Gold rank’lara çıkıldığında veya bütün deste golden kartlardan yapıldığında verileceği düşünülüyor.

Şimdilik kesin bir bilgi bulunmasa da, Blizzard‘ın yakında yapılacak olanPAX East’te, Hearthstone hakkında büyük haberler vereceği neredeyse kesinlik kazandı.

CEVAP VER