Merhaba iksirdelisi takipçileri, bu yazımız da PlayStation 4 Ne Kadar Sattı?, Playstation 4 satış hacmi gibi sorularınıza cevaplar vereceğiz. Oyun dünyasının da yakından takip ettiği playstation 4 satış rakamlarını Sony sonunda açıkladı! Detaylar haberimizin içeriğinde;

Konsol oyunlarının lideri olan Sony  bu sektör de en önemli rakiplerinden biri olan Microsoft’u bozguna uğratmıştı. Xbox One ile birlikte aynı anda satışa sunulan Playstation 4, her zaman olduğu gibi yine satış konusunda önemli bir başarıya ulaştı. Ama herkesin kafasına takılan asıl önemli soru ‘Playstation 4 Ne Kadar Sattı?’ oldu. İşte Sony’den alınan verilere göre Playstation 4’ün satış hacmi!

Playstation 4 satışa çıkarıldığı andan itibaren 124 ülke de 30.2 milyondan fazla bir satış rakamına uylaştı.  Sony Computer Entertainment Inc. Başkan ve Global CEO’su Andrew House,PlayStation 4’ün bu başarısı sonrasında şu açıklamalara yer verdi.

[symple_testimonial by=”Andrew House”]Dünyanın dört bir yanındaki oyun severlere, iki yıl önceki lansmandan bu yana oyun oynamak için en iyi yer olarak PS4’ü seçmeyi sürdürdükleri için gerçekten minnettarız. Kendimizi, kullanıcılara heyecan verici oyun ve eğlence hizmetleri sağlamaya adıyoruz. Ortaklarımızın desteği sayesinde, PS4 oyun ve interaktif eğlencede inovasyon açısından temel platform olmaya devam ediyor.[/symple_testimonial]

Ayrıca yaptığı konsol oyunlarında da Türkçe dil desteğine oldukça önem veren Sony bizim ülkemizde de Microsoft’un bir tık önünde bulunuyor. İyi oyunlar dileriz arkadaşlar.

CEVAP VER