Merhaba arkadaşlar, PlayStation 4 ‘ü olan arkadaşlar da merak uyandıracak bir haber ile karşınızdayız. PlayStation 4’ün 2.50 Yukimura adlı güncellemesi ile oyun oynadıkları esna da açma kapama düğmesi ile oyunları anında durdurup, başlatabilecekler. Büyük bir heyecanla beklenen  Suspend & Resume özelliği bu güncelleme ile geleceği müjdelendi.

Bu Güncellemenin diğer özellikleri arasında ise, hem Remote hem de Share Play’de 60 FPS ile aktarım özelliği ve geliştirilmiş kupa entegrasyonu da bulunuyor. Bu Yukimura güncellemesi ile birlikte, Facebook’tan arkadaş bulma özelliği ile birlikte Oynadığınız oyun videolarını da direk Dailymotion üzerinden paylaşma özelliği aktif hale geliyor.

Facebook’tan arkadaşlarınızı arkadaş listenize ekleyip bulduğunuz arkadaşlarınız ile birlikte oyunlar oynayabilirsiniz. Yukimura ile sadece bu özellikler değil sistem ayarlarında da güncellemeler yapılacak. Bunlardan bazıları tersine çevrilmiş renkler, metin okuma, büyütülmüş metin, daha kalın yazı karakterleri, daha yüksek kontrastlı kullanıcı ara yüzü seçeneklerinin yanı sıra bu güncelleme ile gösterilen resimler de zoomlama özelliği de aktif hale gelecek.

>> PlayStation 4’ün Yeni Güncellemesini Beğendiniz mi?

 

CEVAP VER