1 Aralık 2015’te çıkan Just Cause 3 açık world konseptiyle tüm takipçilerini eğlendirmeyi hedeflliyor. Just Cause 3’de muhteşem bir harita ve daha önceki serilere göre daha iyi grafikler ve daha iyi bir yapay zeka bulacaksınız!

30 Kasım’a kadar ön siparişlerini verdiğiniz Steam ve benzeri sitelerden %10 indirim hakkına bir çoğunuz sahip olmuştu.  Şu an Steam‘de normal paketi 89 lira XL paketi ise 128 liradan satışa çıkmış durumda! Bu ve benzeri platformlardan satın aldıktan sonra Just Cause 3 indirebilirsiniz.  Just Cause 3 ‘ün çıkacağı platformlar ise bilgisayar, playstation 4 ve Xbox One olarak belirtilmiş. Just Cause 3 adlı oyunda karakter dünyayı alt üst etmeye çalışan birinin oyunlarını bozmak için çabalayacaktır.

just-cause-3-1

Just Cause 3 oyununun inceleme puanları ise oyunun çıkış tarihi ile aynı anda yayınlandı. İşte Just Cause 3 adlı oyunun inceleme puanları;

İnceleme puanlarında Polygon 8,5 puan ile en çok puanı, IGN,PCGamesN,Destructoid,GameSpot,GameInformer ve Shack News gibi diğer platformlar da 8 puan vermiş. Diğer sitelerin inceleme puanları ise 6 ve 7 arasında.

İşte oyunun tanıtım videosu;

[symple_youtube id=”Y0P_K4d3fPk”]

Just Cause 3 Sistem Gereksinimleri

 

 

CEVAP VER