Künye

İmtiyaz Sahibi
Ömür Hakan Yılmaz (omur@iksirdelisi.com)

Genel Yayın Direktörü
Mert Karadağ (mert@iksirdelisi.com)

Reklam Pazarlama Koordinatörü
Ünal Güler  (unal@iksirdelisi.com)

Editörler
Mert Karadağ  (mert@iksirdelisi.com)
Enes Şafak (enes@iksirdelisi.com)
Mithat Dalgıç (mithat@iksirdelisi.com)

Forum Yöneticileri
Abdullah Özkul (abdullah@iksirdelisi.com
Ali Güven Gençer (ali@iksirdelisi.com
Ali Samed Tantan (alis@iksirdelisi.com)
Raşit Karataş (rasit@iksirdelisi.com

Facebook Editörü
Emirhan Çorlu (emirhan@iksirdelisi.com

Web Yazılım
WordPress Türkçe 4.3.1

Hosting
Alastyr Telekomünikasyon Anonim Şirketi
+90 850 850 HOST(4678)

UYARI
iksirdelisi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı saklıdır. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.