2015 yılının merakla beklenen oyunları arasında yer alan ve bu hafta içerisinde çıkışını gerçekleştirecek olan Mad Max’in ilk inceleme notları verildi.

 

Geçtiğimiz aylarda beyaz perdedeki filminin ardından şimdi de video oyunuyla karşımıza çıkacak olan Mad Max ismi heyecan uyandırmaya devam ediyor.

2889915-mad-max-website-04

Aksiyon oyunlarının usta ismi Avalanche Studios tarafından geliştirilen Mad Max’in yayımcılığını ise Warner Bros Games üstlenecek.

Just Cause gibi ünlü bir aksiyon serisinden tanıdığımız yapımcı firma, oyunu bu hafta içerisinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya sürecek.

Oyunun çıkışına az bir süre kala birçok dünyaca ünlü oyun mecrası oyununilk incelemesini yapma imkanı buldu. Mad Max hakkındaki ilk izlenimlere göre oyun, genel olarak filme nazaran daha az sürükleyici bir senaryoya ve oynanış dinamiklerine sahip.

4 Eylül tarihinde yeni nesil platformlar için oyun raflarındaki yerini alacak olan Mad Max’in ilk notlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Polygon – 5
Gamespot – 6
Game Informer – 7.5
GamesRadar – 4/5
IGN – 8.4

1 YORUM

  1. Avalanche Studios ve Warner Bros Games güzel bir oyuna imza atmışlar, her ne kadar Mad Max oyunu, filmi kadar heyecan verici ve güzel olmasada yinede idare eder.

CEVAP VER