Yılın merakla beklenen dövüş oyunlarından Mortal Kombat X için yeni bir video yayınlandı. Videoda oyunun hikaye moduna dair ilk görüntülere ve dövüşçülere yer veriliyor.

Netherrealm Studios tarafından geliştirilen ve Warner Bros Games’in yayımcılığını üstleneceği Mortal Kombat X‘in hikaye moduna dair ilk görüntüler video halinde oyuncularla buluştu.

Nisan ayında oyuncularla buluşacak olan yapım için yayınlanan hikayemodu videosunda, birçok yeni karakterlere ve bazı karakterlerin de ilk kez maskesiz haline rastlıyoruz. Ayrıca senaryonun bir önceki Mortal Kombat oyunundan yıllar sonrasını konu edineceğini hatırlatmakta fayda var.

Video karşımıza çıkan karakterlere baktığımızda, bir önceki oyundanKenshi’nin oğlu Takashi, Jax’in kızı Jacqueline ve Kung Lao ile Lui Kang’ın nesilinden olan Kung Jin yer alıyor. Mortal Kombat’ın senaryosu Lui Kangüzerinden giderken bu oyunda, belirttiğimiz karakterler üzerinden gidecek gibi gözüküyor.

Yayınlanan videolar ve görüntülerle oldukça üst seviye grafiklere sahip bir Mortal Kombat deneyimi yaşacağımızı düşündüğümüz Mortal Kombat X PC, PS 4, PS 3, Xbox One ve Xbox 360 platformları için 14 Nisan 2015‘te raflardaki yerini alacak.

TEILEN
Sonraki İçerikResident Evil Revelations 2 PC Sürümüne Co-op Modu
Merhabalar, 23 yaşındayım. Bir Startup projesinde çalışıyorum. Grafik Tasarım mezunuyum, şu anda Medya ve İletişim okumaktayım. Oyunlara ve teknolojiye oldukça ilgiliyim. Bildiğim kadarını sizler ile paylaşmaktan zevk duyacağım :)

CEVAP VER