Bağımsız mod geliştiricilerinden olan FluffyQuack, Resident Evil Revelations 2’ye Capcom’un yapması gerekeni yaparak yeni bir local co-op modu getirdi.

Capcom, co-op modu Resident Evil Revelations 2‘nin bir özelliği olarak duyurduğunda umutlar çok yüksekti fakat local co-op’un olmaması insanları sinirlendirmişti. Bu konuya el atan modder FluffyQuack, geliştiricilerin yapamadığını yaparak Resident Evil Revelations 2’ye co-op modunu getirdi.

Fluffy Manager 5000 adındaki modun şimdilik eksikleri bulunsa da, co-op için tek tercih. En önemli sorunlardan birisi, gamepad kullanmanın zorunlu oluşu. “Klavye ve fare komutları her şekilde iki oyuncuyu da etkiliyor. Bu yüzden kullanılamaz.” diye Youtube kanalında not geçen FluffyQuack, ayrıca local co-op’un Raid mode için geçerli olmadığını söylüyor. Raid mode’un üzerinde çalışıldığı fakat klavye ve fare kullanımının yapılamayağı ise verilen bilgiler arasında.

Aşağıda paylaştığımız videodan Resident Evil Revelations 2’nin co-op modu hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Videonun notlarında modun indirme linki de bulunuyor.

CEVAP VER